78. NAPIS - KONIN NICZYM NAPIS HOLLYWOOD. OŚWIETLONY NAPIS "ILOVEKONIN" WIZYTÓWKĄ MIASTA, A NA PEWNO ATRAKCJĄ

78. NAPIS - KONIN NICZYM NAPIS HOLLYWOOD. OŚWIETLONY NAPIS "ILOVEKONIN" WIZYTÓWKĄ MIASTA, A NA PEWNO ATRAKCJĄ

Imię i nazwisko Wnioskodawcy – Szymon Rąpel

Skrócony opis – Miasto Konin ciągle jest w mroku. Na szczęście, tylko świetlnym i możemy mu w tym pomóc. Brak charakterystycznych nowoczesnych punktów tożsamych dla naszego miasta, nie przysparza nam miejsc widokowych, czy do oglądania czy to zdjęć, a tym bardziej dla turystów. Zbudujmy coś co będziemy mieli tylko my i nie tylko zimą ale cały rok. W wybranej charakterystycznej i dogodnej lokalizacji np. : tereny przy amfiteatrze, bądź przy jeziorku na Zatorzu a może błonia na Starówce albo okolice rynku - lokalizacja ostateczna uzależniona od dostępności mediów - wybudujemy wielki napis „ILOVEKONIN” . Napis o długości kilkunastu metrów i wysokości na kilka metrów, oświetlony od środka na pewno będzie czymś wyjątkowym. Zróbmy coś czym będziemy mogli się pochwalić i poprawić atrakcyjność naszego miasta. Chodniki i place zabaw dobrze wyglądają na zdjęciach z naszymi dziećmi i najbliższymi. Taki napis broni się sam, a z nami przy nim to już w ogóle bomba J.

Pełen opis – Napis wykonany z konstrukcji metalowej, od środka oświetlony lampami LED z możliwością zmiany barwy. Długość kilkanaście metrów, wysokość od 3,5 do 5 metrów – wysokość i długość muszą być proporcjonalne. Możliwość zmiany napisu „love” na kształt serca w zależności od warunków finansowych. Obiekt całoroczny, przymocowany na stałe do gruntu, bądź jak w wersji z Amsterdamu na betonowej płycie umiejscowionej na placu. Doprowadzona elektryczność. Lokalizacja ostateczna - tereny miejskie – do ustalenia z projektantem i architektem miejskim.

Szacowany koszt – 330 000,00 zł

Wydział opiniujący – Wydział Gospodarki Komunalnej