Aktualności

KBO – Spotkanie Zespołu Koordynująco-Monitorującego

16 listopada 2016 roku w Centrum Organizacji Pozarządowych odbyło się ostatnie spotkanie Zespołu Koordynująco - Monitorującego realizację „Konińskiego Budżetu Obywatelskiego” na 2017 rok.

Plac zabaw dla psów

Na osiedlu Zatorze otwarto oficjalnie wybieg i plac zabaw dla psów, który powstał w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

 

KBO 2016 - zrealizowane zadania

Przypominamy o zadaniach z 2015 roku zrealizowanych w tym roku. 

Wszystkie wygrane projekty

Przypominamy, że na stronie https://www.facebook.com/koninskibudzetobywatelski/ można zapoznać się ze wszystkimi projektami, które wygrały w tym roku. 

Boisko i biblioteka w ramach KBO

W Szkole Podstawowej nr 8 im. Powstańców Wielkopolskich uroczyście otwarto nowe boisko oraz bibliotekę szkolną. Oba projekty zostały zrealizowane w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Mieszkańcy wybrali pomysły do KBO 2017

- Będę wnioskował o zwiększenie budżetu obywatelskiego do 3 milionów złotych – powiedział dziś na konferencji prasowej Józef Nowicki, prezydent Konina. 

Głosujemy tylko do godz. 18 !

Przypominamy, że głosowanie trwa dziś w 4 lokalach wyborczych i nadal elektronicznie tylko do godz. 18. Można wybrać 3 wnioski małe i 3 duże. Wszystkie projekty pod zakładką Głosowanie. 

Zobacz co już udało się zrealizować. Głosujemy do 11 września !

 W tym roku w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego mamy do wyboru 78 pomysłów. Wszystkie znajdują się pod zagładką Głosowanie  na stronie www.kbo.konin.pl.  Zobacz co zostało m.in zrobione do tej pory - https://www.youtube.com/watch?v=wCsJ0lcRUME

Od jutra głosujemy na wnioski KBO !

Od jutra mieszkańcy Konina mogą głosować na 78 pomysłów zgłoszonych do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.  

Prawidłowe numery projektów

Przypominamy, że na stronie www.kbo.konin.pl w zakładce Głosowanie znajdują się projekty z numerami jakie obowiązują podczas głosowania.