Aktualności

Obserwujcie nas na Facebook'u

Przypominamy, że wszystkie aktualności dotyczące Konińskiego Budżetu Obywatelskiego znajdują się również na stronie https://www.facebook.com/koninskibudzetobywatelski/

Tyrolka dla dzieci

W Parku Ojców przy ul. Harcerskiej stoi już tyrolka dla dzieci. Natomiast na ulicy Dworcowej można podziwiać dywan z tulipanów.  Inwestycje zrealizowane są w ramach KBO 2017.

Leżaki w Parku Ojców

Dziś w Parku Ojców przy ul. Harcerskiej zamontowano 6 leżaków ze stolikami. 

129 wniosków do KBO

Miło nam poinformować, że w tym roku do KBO wypłynęło 129 wniosków. To  o 24 więcej niż w ubiegłym roku. 

Zostały tylko 3 dni

Środa, czwartek, piątek. Tyle zostało czasu na złożenie wniosku do KBO. Wnioski należy składać w budynku Urzędu Miejskiego w Koninie, Plac Wolności 1. , w pokoju 13, obok Biura Obsługi Interesanta, w godzinach pracy urzędu to jest od 7.30 do 15.30.

Filmowo o KBO

Jeszcze do końca marca można zgłaszać swoje projekty do realizacji w ramach tegorocznego Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. To już czwarta edycja KBO. Tak jak w latach ubiegłych do podziału jest dwa miliony złotych.  Więcej https://youtu.be/zdtoBer9em4

Maraton pisania wniosków do KBO

Już w najbliższą sobotę w Centrum Organizacji Pozarządowych odbędzie się Maraton Pisania Wniosków do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Składamy wnioski do KBO

Do końca marca możemy składać  wnioski do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego . Na ,między innymi,  ten temat rozmawiano z dziennikarzami podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Centrum Organizacji Pozarządowych i Towarzystwo Samorządowe.  Organizacja po raz trzeci wygrała konkurs na promocję KBO. 

Złóż wniosek do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego

Przed nami czwarta edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Konina, zgodnie z Regulaminem KBO, mogą składać swoje wnioski w dniach  od 1 do 31 marca 2017r. do godziny 15:30.

 

KBO – Spotkanie Zespołu Koordynująco-Monitorującego

16 listopada 2016 roku w Centrum Organizacji Pozarządowych odbyło się ostatnie spotkanie Zespołu Koordynująco - Monitorującego realizację „Konińskiego Budżetu Obywatelskiego” na 2017 rok.