Aktualności

KBO – Jak głosować przez internet

Przed nami trzecia edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Konina, zgodnie z definicją zawartą w Regulaminie KBO, mogą w bardzo prosty sposób oddać swoje głosy zarówno w głosowaniu internetowym jak i tradycyjnie, poprzez udanie się do lokalu wyborczego.

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej „Konińskiego Budżetu Obywatelskiego” na 2017 rok z dnia 15 lipca 2016 roku

 

 

Zapraszamy na Hyde Park

Towarzystwo Samorządowe, odpowiedzialne za promocję Konińskiego Budżetu Obywatelskiego oraz Urząd Miasta zapraszają wszystkich wnioskodawców do udziału w Hyde Parku

KBO - Nabór do Lokalnych Punktów Wyborczych

Konińska Rada Działalności Pożytku Publicznego na prośbę Marka Zawidzkiego Sekretarza Miasta Konina rozpoczyna nabór mieszkańców Konina do pracy w Lokalnych Punktach Wyborczych w czasie głosowania na Koniński Budżet Obywatelski.

Bitwa zakończona. Zrealizowane w ramach KBO

Breakdancowe bitwy, mural powstający na oczach widzów, koncerty raperów i DJ oraz turniej deskorolkowy – to wszystko złożyło się na ,,62510 hip hop battle”. Cyfry tytułu imprezy wskazują, że hip hopowa bitwa odbyła się w Koninie.

„Leżakownia” w ramach KBO otwarta

W sobotę otwarto „Leżakownię nad Wartą”, oficjalnie nazwaną Strefą Leżakowania. Dokonał tego prezydent Konina Józef Nowicki oraz pomysłodawca projektu zrealizowanego w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego Piotr Pęcherski.

Hip Hop zatrzęsie Koninem

Jam graffiti, zawody breakdance, turniej deskorolkowy oraz koncerty – tak zapowiada się tegoroczna odsłona Kulturalnego Piątku Hip Hop w Konińskim Domu Kultury. Wydarzenie odbędzie się od 8 do 9 lipca. 

Konińska strefa leżakowania

Prezydent Miasta Konina zaprasza na otwarcie "Strefy leżakowania" na Bulwarze Nadwarciańskim.

Awaria została usunięta

Uprzejmie informujemy, że awaria została usunięta a wszelkie informacje zamieszczone na stronie zostały zaktualizowane.

Czas na promocję projeku

Od dziś możecie Państwo zacząć promocję swojego projektu. Wszystkie pozytywnie zaopiniowane wnioski otrzymały ostateczną numerację, zgodną z kolejnością ich złożenia. Na karcie do głosowania wnioski zostaną umieszczone według ostatecznej numeracji. Pamiętajcie Państwo aby przy promocji projektu używać numeru i tytułu projektu. Rejestry projektów według ostatecznej numeracji zamieszczono w zakładce głosowanie.